Vogue TürkiyeArkadaşlar pek çok kez dünyaca ünlü moda ve magazin dergisi Vogue‘den bahis etmiştirim sizlerde bilirsiniz. Ve dikkatinizi çekti ise haber başlıklarında , Vogue rusya, çin,italya almanya gibi bir çok ülkenin adını görürsünüz ve şimdi de Vogue Türkiye haberlerini göreceksiniz. Vogue dergisi Türkiye’de yayına girdi hem web adresinden hemde dergi satan her bayiden Vogue Türkiye’yi takip edebilirsiniz web adresi şudur ; voguemag.com.tr . Ayrıca bu olayı Türkiye’de Doğuş yayın grubu üstenlenmiş gözüküyor.

Benim kişisel yorumumu sorarsanız , gayet güzel bir hareket diyorum ve düşünenleri kutluyorum ve şunuda eklemeden geçemiyorum ; şimdi bu durum bizim gibi moda blogları için daha çok çalışmak gerektirir çıta çok çok yükseldi . Ve bizim reklam gelirlerimizide büyük oranda etkiler diye düşünüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>