Versace Parfüm

Versace markası, moda dünyasıyla uzaktan yakından ilgilenen hemen herkesin duyduğu bir isimdir. 1978 yılında İtalyan modacı ve tasarımcı Gianni Versace tarafından kurulan marka ilk butiğini açtığı o yıldan bu yana dikkat çeken ve beğenilen ürünlere imza atmıştır. Canlı ve renkli desenlerden oluşan koleksiyonu ve kozmetik ile bakım ürünleriyle marka yıllarca müşterilerine hizmet vermiştir.

Versace Markası Geçmişi ve Ürünleri, Versace Parfüm Çeşitleri

1997 yılında markanın sahibir ve kurucusu Gianni Versace’nin öldürülmesiyle, günümüzde bu dev hale gelen moda firmasını kızkardeş Donatella devralmıştır. Donatella markayı kızı Allegra ile birlikte başarıyla yürütmektedir. Firmanın ürünleri başta kadın ve erkek giyim ürünleri olmakla birlikte, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar, bakım ve kozmetik ürünleri, saat modelleri ve koku ürünleridir. Marka giyim ürünleri kadar parfümleriyle de tanınan bir firmadır. Ülkemizde satış şubesi bulunan markanın tüm ürünleri ve özellikle bakım ile koku ürünleri ülkemizde de çok beğenilmektedir. Markanın erkek ve bayan müşterilerine yönelik birçok kokusu bulunmaktadır. Bayanlar ve beyler için hazırlanan Bright Crystal, Yellow Diamond, Versense, Vanitas, The Dreamer, Man Eau Fraiche, Green jeans, Metal jeans, Baby blue, Red Jeans gibi Versace parfüm ürünleri oldukça beğenilerek kullanılmaktadır. Gündüz ve gece kullanımı ile spor giyim için ayrı ayrı tasarlanan ürünler gün içinde rahatlıkla kullanılabilecek birçok model üretmektedir. Versace parfümler, çiçek kokuları, baharat ve meyve aromaları, şeker gibi ürünlerin özleri ile hazırlanan kokularda belirli bir kalite ve kalıcılık her zaman ön planda olmaktadır. Markanın geniş koku ürünlerinden seçim yaparak, mutlaka tenimize uygun bir aroma bulmak mümkündür. Bu nedenle markanın ürünleri mutlaka denenmesi gereken ürünlerdir. Markanın, parfüm, deodorant, duş jelinden oluşan setleri de kokunun kalıcığını sağlayarak daha etkili ve çekici olmasını sağlamaktadır.

Online Seçenekler ve Kampanyalı Fiyatlar

Sonbahar ve kış sezonuna yeni yeni merhaba dediğimiz şu günlerde, markalar önemli ürün kampanyaları yapmaktadır. Bu nedenle giyimden, kozmetik ürünlerine birçok koleksiyon oldukça uygun rakamlara tüketicilere sunulmaktadır. Bu ürünlere koku ürünleri de dahildir. Bu anlamda ünlü markaların kozmetik ürünlerini uygun ödeme koşullarıyla rahatlıkla almak mümkündür. Parfüm alışverişleri için kozmetik mağazaları tercih edilebilmekle birlikte internet üzerinden satış yapan online adresler de ürün alınabilecek satış yerleridir. Ancak, çok kolay sahtesi yapılabilen ve fiyatlı olan bu ürünlerin mutlaka güvenilir adreslerden alınması gerekir. Bu nedenle özellikle, parfümler ve diğer ürünlerle ilgili olarak yurt dışından alışveriş yapılacaksa site güvenilirliğine dikkat edilmelidir. Zidaya, Luxybox, Vanilya Club ve Balerin Kozmetik güvenilir ve ekonomik rakamlara alışveriş yapılabilecek adreslerdir. Online mağazalarda % ellilere varan ürün indiirmleriyle bu marka başta olmak üzere birçok ürün avantajlı koşullarla alınabilir. Sanal adreslerin bir başka avantajı ise kredi kartlarına çok uygun taksitler sağlaması ve kapıda ödeme gibi koşullar uygulamasıdır. Bu şekilde, alışverişler çok daha cazip hale gelmektedir.