Tuğba Büyüküstün Saç Stilleri

Kimi zaman, türk sinemasının sultan’ı Türkan Şoray’ın velihatı olarak gösterilen Tuğba Büyüküstün ; böyle bir velihatlığa gerek duymayacak kadar dikkat çekici bir güzelliğe sahip.

Tuğba büyüksütün’ü dizilerde takip eden hanımlar için; tuğba’nın saç stilleri ile ilgilib ir haber yazmak istedim. Çünkü biliyorum ki hanımlar bu tip şeylere çok dikkat ederler . Tuğba büyüküstün’ü genelde düz siyah saçları ile görüyoruz kimi zamanda rol gereği farklı renklerde ve saç stillerinde gördüğümüzde oldu. Aşağıda gördüğünüz resimler Tuğba büyüküstün’ün farklı zaman ve mekanlarda kullanmış olduğu saç stillerine ait.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün Doğum tarihi 5 Temmuz 1982 Doğum yeri Türkiye/Istanbul Mesleği Oyuncu Tuba Büyüküstün İstanbul, (5 Temmuz1982). Türk oyuncu..
Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler’le başrolü paylaştı. 2005’de yine Çağan Irmak’ın yönettiği Babam ve Oğlum adlı filmde Sadık’ın karısını oynadı. Halen Aydın Bulut’un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaşıyor.

Oyuncu Olarak Yeraldığı Yapımlar

  • Sınav (2006 – Sinema Filmi)
  • Aşk Yolu (2006 – TV Filmi) Deniz
  • Babam ve Oğlum (2005 – Sinema Filmi)
  • Ihlamurlar Altında (2006 – Dizi Film) Filiz
  • Çemberimde Gül Oya (2004 – Dizi Film) Zarife
  • Gülizar (2004 – TV Filmi) Gülizar
  • Sultan Makamı (2004 – Dizi Film) Zarife

One thought on “Tuğba Büyüküstün Saç Stilleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>