Paco Rabanne 1 Million

Paco Rabanne 1 Million: Erkek Parfümünde İndirimli Online FiyatlarPaco Rabanne, 1934 yılında İspanya’da doğmuş ve siyasi görüşlerinden dolayı ailesiyle beraber Fransa’ya kaçmak zorunda kalmış ünlü modacıdır. Sadece moda ile değil çıkardığı parfüm kokuları ile de adından oldukça söz ettirmeyi de başarıyor. İlk parfümünü 1969 yılında Calendre ismiyle çıkarmış, 1973 yılında ise Paco Rabanne serisine başlamış ve serinin ilk parfümü olan Pour Homme’yi tanıtmıştır. Paco Rabanne 1 Million isimli son parfümü ise 2009 yılında Türkiye’de raflarda görülmeye başlandı. Kalıcı ve yoğun kokusu sayesinde gerek Türkiye’de gerek dünyada oldukça yoğun bir şekilde talep edilmiştir. Bunun yanında ürünü tanıtmak için kullandığı reklam filmi de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Erkek Parfümlerinde İndirimli Online Alışveriş Fırsatı!

Kozmetik sektöründe birçok marka, farklı modelleri ile parfüm tutkusu olan kadın ve erkeklerin karşısına çıkıyor. İnsanların en büyük beklentileri kokunun yanında kalıcı ve yoğun etkisidir. Paco Rabanne 2009 yılının başlarına doğru çıkardığı 1 million isimli parfümü ile bu iki özelliği aynı anda kaynaştırmış gibi gözüküyor. Erkekler tarafından kokusu oldukça beğenilen koku, dünya çapında büyük bir ilgiyi de üstüne çekti. Orjinalliği ve kuvvetli bir iz bırakmasının yanında birçok farklı koku tonlarının birleşmesi ile oluşan Paco Rabanne 1 Million, üst noktasında portakal, greyfurt ve nane kokusu ile karşılıyor. Orta notasında ise erkeklerin bir başka popüler tercihi baharatlı kokular bulunmakta. Daha erkeksi ve çekici kokusuyla sizi son olarak kalıcı kokusu ile amber,beyaz odun gibi dip notalar karşılıyor ve koku üstünüze uzun süre siniyor. Bu kokuyu denemek istiyorsanız, kozmetik bazlı online alışveriş sitelerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’de bu konuda sizi oldukça iyi indirimler sunan Luxybox.com, avantajları ile de diğer online markalardan bir adım önde. Özellikle ürün seçiminde orjinal olması konusunda ehemmiyet verenlerin gönül rahatlığı içinde alışveriş yapacağı Luxybox, 1 million serisine ait farklı ürünleri de bünyesinde barındırıyor. Balerin.com da aynı şekilde %20’den başlayan indirim oranları ile sizleri karşılıyor. 50ml, 100 ml gibi farklı şişe boyutları ile sadece erkekler için değil kadınlar içinde özel kokularını sunmuş durumda. Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanı ise indirimler ile beraber alışverişinize zevk katacak. Webdenal.com ve Zidaya.com da ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz diğer satış noktaları.

Sanal Mağazada Size Özel İmkanlar!

Kozmetik sektöründe dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de ürünlerin orjinal olup olmadığıdır. Bu yüzden ürün seçerken güvenilir alışveriş sitelerini tercih etmeniz birinci önceliğiniz olacaktır. 1 Million isimli parfüm sayesinde yakaladığı başarıyla çıtasını biraz daha yükselten Rabenne, sadece erkeklere değil kadınlara özel serisi de bulunuyor. İndirim kuponları ve hediye çekleri ile alışverişlerinizde fırsatlar yakalamak için siteleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Kredi kartına taksit imkanları ise oldukça yüksek. Ayrıca bütün bu avantajların içinde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı da size sunulan diğer imkanlar.