Kırmızı Onitsuka Tiger

Bir Japon efsanesi olan Onituka Tiger, uzun süredir ülkemizin trend ayakkabı markalarından biri olarak satışlarını sürdürüyor. Converse’in trend bayrağını ikiye bölmesi ile birlikte şu sıralar hem Converse’in hemde Onitsuka tiger’ın popüleritesinin, eskisi kadar yüksek olduğunu inanmıyorum.

Converse, bir yana onitsuka tiger aynı zamanda bir spor ayakkabısı yani bir sporcu ayakkabısı güreşçi ve voleybolcuların sıklık ile kullandığı markalardan bir tanesi buda gösteriyorki Onitsuka tiger aynı zaman da teknolojik anlamda pozitif özelliklere sahip ve konforu üst seviyede.

Onitsuka tiger ile ilili verdiğim bu kısa bilgilerden sonra gelelim haberimize ; Onitsuka tiger’ın web sayfasında ürün seçerken renk belirliyebiliyorsunuz mesela sarı kırmızı, yeşil gibi böylece yorulmadan sadece o istediğiniz renkdeki ayakkabı modelleri önünüze sıralanıyor.

Bende bu özellik ile kırmızı onitsuka tiger ayakkabı modellerini seçtim ve sizler ile paylaşmak istedim ; kırmızı tonlar ile bütünleşmiş bu modeller onitsuka tiger 2010 sezonuna ait fiyatları sanırım 170tl ile 220tl arasında değişiyordur.

Onitsuka tiger yeni sezon.

2 thoughts on “Kırmızı Onitsuka Tiger”

  1. sarı kırmızı yeşil renkli ayakabı siparişi vermek istiyorum sizde bulunurmu oo üç ren sadece bir ayakabının üzerinde olmuş olacak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>