Gold Altın: Yerel Markanın İndirimli Ürünleri Online Mağazalarda

Gold Altın: Yerel Markanın İndirimli Ürünleri Online MağazalardaBir imparatorluk ve onun çöküş nedenlerinden sadece bir tanesi ünlü devletlerin kıskanç bakışlarını bir türlü bu imparatorluğun üzerinden çekemeyişi ve bunun en önemli sebebi ünlü ustaların, ünlü sanatkarların en çok bu imparatorluktan çıkmış olması. Osmanlılardan bu güne gelene kadar belki pek çok şey değişikliğe uğradı ama Türk kadınının mücevhere olan düşkünlüğü hiç değişmedi. İşte bu sebeptendir ki Sıtkı İkizoğulları 1988’de perakende mağaza olarak bu işe başladı. Bu günkü adıyla Goldstore kuyumculuk işlenmiş değerli madenlerin perakendeciliğini yaparken sadece insani duyguları içinde barındırarak müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarıyla ve birlikte çalıştığı hem yerel hem de global şirketlerle adının anılmasıyla da sağlam adımlar atmaktadır.

Gold Altın Vizyonu ve Misyonu

Şirketin vizyonu her türlü değerli ve işlenmiş madenlerin satışında geniş bir ağa sahip olmak, misyonu ise kaliteli hizmet anlayışıyla, güler yüzlü personelleri aracılığıyla müşterisinin mutluluğuna hem aracı olmak hem de mutluluğunu paylaşmak. Güvenilirlik ve dürüstlük şirket için en ön planda, bunlara kaliteli çalışma ve yenilikçiliği de ekleyince söylenecek çok fazla bir şey kalmıyor geriye. Kalitede öncülüğün güzel bir örneği olan şirket zerafet, incelik ve güzellik adına ne varsa Türk kadınının ayağına kadar getiriyor, mutlulukların en güzel anılarında olan alyansların da her çeşit ve modelini bulmak mümkün.

Gold Altın Online Satış

Firmanın kendisine ait online mağazasında istenilen her türlü ürün uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla müşterisini bekliyor. İnci, zincir, kolye, yüzük, bilezik, renkli taşlar ve nice işlenmiş zarafetin simgesi olan değerli taşlar, saymakla bitmeyecek daha bir sürü ürün Gold altında, üstelik bu kadarla da kalmıyor şirket online mağazasında bir pırlanta veya inci seçerken dikkat etmeniz gereken tüm bilgiler hakkında ince detaylarına kadar bilgilendiriyor. Özel günlerde özel bir hediye olan mücevher ve çeşitli takılar indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla müşterisini bekliyor. Tüm ayrıntılarıyla değerli taşların yıllar yıllar öncesine dayanan tarihçesini ve neden bu kadar değerli olduğunu anlatıyor, ayrıca kişinin karakterini yansıtan burçların hepsinin kolyeleri de mevcut. Hangi tarihte olursa olsun hiç değişmeyen en önemli geleneklerden bir tanesi de hep erkeğin kadına evlenme teklif etmek zorunda olmasıdır, incelik ve zarafet adına bu böyle olmalıdır, fakat bir evlenme teklifi tek taş yüzük olmadan olur mu? Gold altında her çeşit tek taş yüzüğü uygun fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla online mağazasında bulmak çok kolay ve zahmetsiz, ayrıca istenilen adrese istenilen paketleme şekliyle, sadece küçük bir yüzük ölçüsü yeterli olacaktır. Ayrıca küçük bir bebeği nazardan korumak için alınacak küçük bir nazar boncuğu veya çocuklar için harika bileklik ve bilezik çeşitleri de mevcut, mutluluğun simgesi olan mücevher şimdi internette müşterilerinin hizmetinde her çeşit ve modelleriyle indirimli fiyatlarla online mağazasında.