2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?

Bir kadının çantasında her zaman bulunabilen ürün rujdur. Makyajın tamamlayıcısı  ve vazgeçilmezlerindendir. Seçtiğiniz rujun rengine göre makyajınızı bir anda tamamen değiştirebilirsiniz. Önümüzdeki yıl dudaklara, nude (bej), uçuk şeftali renkleri, cesur kırmızılarla birlikte fuşya, turuncu ve pembeler de renk verecek. Kış aylarında sadece dudak parlatıcısı ve dudak koruyucular yeterli olsa bile yeni trendle dudaklar daha cesur.

2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?

2011 ilkbahar/yaz makyaj trendlerinde dudaklarda ana rengin bej(nude) olduğu görülüyor. Doğal bir görünüm için uçuk pembe veya bej rengi rujlar seçmeniz gerekirken, yoğun ve etkili bir göz makyajıyla etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Nude makyajın püf noktası dudakların sağlıklı bir görünüm için nemli olması gerektiğidir. Bunun için de dudak balsamlarından faydalanabilirsiniz.

2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?


Fuşya, turuncu ve pembe 2011’in en sıcak ruj renklerinden bazılarıdır. Bu cesur renkler incelik ve zerafeti mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır. Mat ve taze bir görünüm için yumuşak bir göz farı ve rimel kullanarak hafif bir göz makyajıyla fuşya veya turuncu bir ruj kullanmanız yeterli olacaktır.

2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?

Hem gündüz hem de gece kullanımına uygun olan kırmızı rujları kullanırken daha hafif bir makyaj yapılması, daha dramatik bir görünüm içinse siyah bir eyeliner yeterli olacaktır.
2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?

One thought on “2011 Ruj Renkleri Nelerdir ?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>